+48 726255414rezerwacje@spectrumcars.pl Log In

BMW M2 R6 370KM

SZATAN WCIELONY, MISTRZ TOROWY

Jeśli szukasz samochodu, który prowadzi się jak gokart, przyspiesza jak rakieta, a hamuje jak F1, to wynajem BMW M2 jest właśnie dla Ciebie. Według większości ekspertów to najlepsze BMW z serii M pod względem wrażeń z jazdy. BMW M2 przejechało tor Nurburgring w zaledwie 7 minut i 58 sekund, to zaledwie 6 sekund wolniej niż flagowe BMW M4 Coupe.

Coupe | Benzyna | Automatyczna | 4.2s | km/h | 3.0 | 370KM
Marek Wieruszewski

Co opowie o tym Marek "Drives"?

Wzdychasz do starych, mocnych, zwinnych M3-ek? Kup BMW M2. BMW M2 jest kwintesencją tego, czego oczekujesz od relatywnie taniego, sportowego samochodu. Relatywnie, bo mowa o około 300 tysiącach złotych. Ale w tym segmencie ze świecą szukać innego, tylnonapędowego, czteromiejscowego auta. Jeśli przyjmiesz, że tylne siedzenia są ci zbędne, jest jeszcze Nissan 370Z. I to chyba najlepsze porównanie, bo ostatniego testowego 370Z odbierałem prosto z lakierni po drobnym wypadku, jaki przydarzył się poprzedniemu testującemu. Jakieś 500 metrów za bramą stanąłem tyłem do kierunku jazdy. Był listopad, jezdnia lekko wilgotna, ale przez cały następny tydzień traktowałem 370Z z dużym szacunkiem i ostrożnością. I takie mniej więcej jest BMW M2. Jak widać na zdjęciach jeździłem nim późnym latem. Piękna pogoda, suche drogi, a ten zrywa przyczepność nawet przy delikatnym ruszaniu spod świateł. Diabeł. M2 nie jest tak narowiste, jak 1M Coupe (do dziś na samą myśl o nim muszę szukać toalety), ale wystarczająco ostre, żeby codziennie przypominać ci o cienkiej linii dzielącą cię od przydrożnego rowu. I to jest jego zaleta. BMW M3 to bardzo poważny samochód, w którym trzeba bardzo poważnie podejść do prowadzenia. Zanim się zorientujesz, jedziesz już tak szybko, że nawet Święty Krzysztof nie pomoże. W M2 jest szansa, że samochód stanie bokiem przy o wiele niższej prędkości, a to znaczy, że z rowu wyjdziesz o własnych siłach. A może nawet do niego nie wpadniesz, bo hamulce (i nie tylko) przeniesiono z M3.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.Błąd podczas wysyłania wiadomości

BMW M2 R6 370KM

Typ klienta

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Uwielbiamy rozmowy z Toba

rezerwacje@spectrumcars.pl72 625 54 14Znajdz nas na facebook'u

Menu