Panel klienta

Wypożyczalnia samochodów Gliwice

Oferujemy usługi związane z wynajmem samochodów na terenie całego kraju, w tym także w obrębie miasta Gliwice. Posiadamy szeroki asortyment świetnych pojazdów, o doskonałych parametrach technicznych. Można u nas znaleźć takie "perełki" jak Ford Mustang GT 450KM, Mercedes CLA 35 AMG 306KM, BMW 520d 190KM, Mercedes C200 Coupe AMG 184, Mercedes CLA200 AMG 156 KM, BMW 320d 190 KM a także BMW 318d 150KM. Są wśród nich zarówno auta sportowe, które mają niesamowite osiągi i fantastyczny wygląd, ale także samochody luksusowe, które przyciągną uwagę niejednego przechodnia.

 

Wypożyczalnia samochodów – zakres naszych usług w Gliwicach

W naszej wypożyczalni samochodów istnieje możliwość wynajęcia każdego pojazdu, bez żadnej kaucji (dzięki czemu masz pewność, że nikt nie będzie szukać "dziury w całym" przy zwrocie) oraz co ważne - bez udziału własnego w szkodzie.

Dostarczamy pojazdy w wybrane przez Ciebie miejsce, ale również możesz zwrócić auto do wybranej lokalizacji. Działamy także na terenie innych miast, m.in. Katowice, Kraków, Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Opole, Kielce, a także Częstochowa.

Szukasz samochodu na wesele? To świetnie, ponieważ w naszej ofercie posiadamy także usługi, które związane są z realizacją zarówno dostarczenia, jak i obsługi samochodu do ślubu. To Ty decydujesz czy chcesz wynająć też kierowcę, czy tylko sam pojazd. Oferowany przez nas wynajem samochodów w Gliwicach to także doskonała okazja, aby sprawić przyjemność drugiej osobie. Twój przyjaciel w najbliższym czasie ma urodziny? A może Twój tata jest wielkim fanem motoryzacji? Niezależnie od okoliczności, możesz podarować prezent, o którym niektórzy mogą tylko pomarzyć. Wystarczy wybrać jeden z wielu świetnych samochodów, jakie mamy w ofercie, a także rodzaj usługi, a my zajmiemy się resztą i specjalnie dla Ciebie przygotujemy voucher, który będziesz mógł przekazać wybranej osobie. Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji.

Jako jedni z niewielu umożliwiamy także opcje zarobku. Masz świetny samochód i chciałbyś dzięki niemu zdobyć gotówkę? Wstaw do nas swój samochód! Ciesz się jazdą wymarzonym pojazdem i jeszcze na tym odpowiednio zarabiaj.

Spectrumcars - wynajem aut w Gliwicach oferuje wysokiej jakości usługi za ceny jedne z najniższych na rynku. Bez problemu dokonasz rezerwacji online, dosłownie w kilka minut. Nasze warunki wynajmu są jasne i proste, bez "małych druczków". Posiadamy pełne ubezpieczenie od szkody.

Menu